Degustační balíček: Na pozdní sběr není nikdy pozdě

Výběr pozdních sběrů, který se ve vinotéce dlouho „neohřeje“

Dostupné
skladem - expedujeme do 24 hodin

Kód
DO210101
Objem
6x 0.75 l
Klasifikace
Pozdní sběr
Doručení
Zdarma
1 341,00 Kč

1 108.26 bez DPH

Počet

Degustační balíček: Na pozdní sběr není nikdy pozdě

Podzimní pálavské slunce nachytané do lahví. To je degustační sada Na pozdní sběr není nikdy pozdě. Najdete v ní hned 6 vín oblíbené jakostní třídy, které nás při našich sklepních toulkách Pálavou nejvíce oslovily. Ocení je fanoušci pozdních sběrů i ti, kteří neví, po čem v online regálu sáhnout. Navíc – víte, že pozdní sběry jsou vína vhodná k archivaci. Vydržíte neochutnat?

 

Něco málo z teorie

Aby se víno mohlo pyšnit označením pozdní sběr, musí být cukernatost hroznů v rozmezí od 21 °NM do 24 °NM. Aby se této cukernatosti dosáhlo, probíhá jejich sběr v pozdějším termínu.

 

Balíček obsahuje:

 

Zásoby unikátních pálavských vín nejsou nevyčerpatelné. Malá pálavská vinařství ročně produkují pouze omezené množství lahví. Sestavu v této sadě proto pravidelně měníme. 

 

Proč zvolit degustační sadu?

  • Na všechny degustační sady máme DOPRAVU ZDARMA
  • Sada obsahuje průvodce degustací a je vhodná jako dárek
  • Trápíte se s výběrem toho nej? Udělali jsme to za vás

Na zdraví!

Dejte nám like

Sledujte nás na sociálních sítích a neunikne vám nic z toho, co se u nás šustne. Sdílíme s vámi novinky v naší nabídce, degustační akce a zajímavé informace o našich vinařích.

SrdcePálavy na Facebooku SrdcePálavy na InstagramuStavte se na skleničku

Zveme vás do našeho rodinného sklípku Vinum Via! Jde o barokní vinný sklep ze 17. století, který leží v řadě devíti sklepů v jedné z nejstarších uliček Pavlova. Můžete tu ochutnat vína z našeho sortimentu – a možná narazíte i na naše sympatické vinaře. Více o našem sklepě

Vinný sklep Vinum Via