Drink set Pommerol & Frizzante zweigeltrebe rosé

Ochutnejte přírodní alternativu letního drinku Aperol v kombinaci s těmi nejlepšími šumivými víny ze srdce Pálavy

Dostupné
skladem - expedujeme do 24 hodin

783,00 Kč

647.11 bez DPH

Počet

Drink set Pommerol & Frizzante zweigeltrebe rosé

Pommerol neboli hořký pomeranč, jenž má své kořeny ve Velkých Bílovicích, je nealkoholický základ pro drink, který je vyroben z pomerančů, grepu, mrkve, červené řepy, kurkumy a kyseliny citronové. Díky směsi čerstvých a kvalitních surovin se tak jedná o perfektní náhradu populárního drinku Aperol, jelikož tvoří nejvhodnější kombinaci právě se šumivým vínem. Nejideálnější propojení chutí zajistí polosuché Frizzanté Zweigeltrebe Rosé 2020 z oblíbeného vinařství Haman. Proto neváhejte a vyzkoušejte tuto výbornou kombinaci, která se postará o mimořádný degustační zážitek a zpříjemní parné letní dny.

 

V tomto drink setu na vás čeká:

 

Návod na přípravu drinku

  • 50 ml Pommerolu
  • 150 ml Frizzante
  • 150ml sody
  • Led, plátky pomeranče nebo grepu

Dejte nám like

Sledujte nás na sociálních sítích a neunikne vám nic z toho, co se u nás šustne. Sdílíme s vámi novinky v naší nabídce, degustační akce a zajímavé informace o našich vinařích.

SrdcePálavy na Facebooku SrdcePálavy na InstagramuStavte se na skleničku

Zveme vás do našeho rodinného sklípku Vinum Via! Jde o barokní vinný sklep ze 17. století, který leží v řadě devíti sklepů v jedné z nejstarších uliček Pavlova. Můžete tu ochutnat vína z našeho sortimentu – a možná narazíte i na naše sympatické vinaře. Více o našem sklepě

Vinný sklep Vinum Via