

„Ochutnejte, co mi nejvíc chutná.“ Jakub Šálek, majitel e-shopu
Na e-shopu Srdce Pálavy se snažím nabízet vína, která jsem ideálně sám ochutnal nebo pochází od vinaře, kterého znám a věřím v jeho schopnost nalahvovat to nejlepší, co umí. Stojím si proto za každým vínem, které v naší nabídce najdete. Přesto se čas od času objeví poklady, co stojí za to vypíchnout. A právě ty najdete v této degustační sadě. Objevujte a nechte si chutnat! Jakub Šálek, majitel e-shopu
Zásoby unikátních pálavských vín nejsou nevyčerpatelné. Malá pálavská vinařství ročně produkují pouze omezené množství lahví. Sestavu v této sadě proto pravidelně měníme.
Na zdraví!
Sledujte nás na sociálních sítích a neunikne vám nic z toho, co se u nás šustne. Sdílíme s vámi novinky v naší nabídce, degustační akce a zajímavé informace o našich vinařích.
SrdcePálavy na Facebooku
SrdcePálavy na Instagramu
Zveme vás do našeho rodinného sklípku Vinum Via! Jde o barokní vinný sklep ze 17. století, který leží v řadě devíti sklepů v jedné z nejstarších uliček Pavlova. Můžete tu ochutnat vína z našeho sortimentu – a možná narazíte i na naše sympatické vinaře. Více o našem sklepě