Značky

 • Vinařství Čemanovi

  Vinařství Čemanovi

  Jsme rodinná firma zabývající se pěstováním révy vinné, převážně pro prodej hroznů a výrobu sudových i lahvových vín. Naše vinice se nachází v Mikulovské podoblasti v malé vinařské obci Strachotín. V současné době obhospodařujeme cca 10 ha vinic.

 • Vinařství Fabičovic

  Vinařství Fabičovic

  Jsme malé rodinné vinařství v obci Hlohovec. Od roku 1925 jsme již třetí generací Fabičoviců, která se pohybuje ve vinařství. Společně se staráme o 4 ha vinohradů. Snažíme se o vypěstování co nejkvalitnějších hroznů, které jsou pro nás nezbytností k výrobě našich vín. Chceme by ve vínech byla zachována odrůdovost a čistota. V roce 2015 jsme ukončili výrobu sudových vín, přešli jsme převážně na vína přívlastková a nyní celou produkci lahvujeme.

 • Vinařství Ilias

  Vinařství Ilias

  Naše vinařství rodinného charakteru můžete najít v malebném Pavlově. Naše první víno jsme vyrobili v roce 2000 a od té doby se z koníčka stal hlavní náplní a zdrojem obživy. V roce 2011 vyrábíme vína v bio kvalitě, tedy bez jakýchkoli chemických postřiků. V boji proti škůdcům, nemocem a nepřízni počasí používáme šetrné přírodní přípravky, jako například fenyklový olej, prášek do pečiva nebo vodní sklo. K naší filozofii patří také značná míra volnosti, kterou dáváme našim zákazníkům. Na našich etiketách totiž nenajdete popis, jaké chutě a vůně v té či oné lahvi hledat. To vše ponecháváme zcela na představivosti, chuťových pohárcích a čichových buňkách milovníků našich vín.

 • Vinařství Langr Ladislav

  Vinařství Langr Ladislav

  Naše rodinné vinařství funguje již od roku 1995, avšak naše vinice pocházejí již z roku 1965. Společně i s nově vysazenými mají rozlohu 5 ha a jsou naší chloubou. O naše víno pečujeme s šetrností a s omezeným užitím chemických postřiků. Naše vinařství je výjimečné tím, že zpracováváme hrozny jak z našich vinic, tak i od jiných pěstitelů, avšak pouze z obce Dolní Věstonice.   

 • Vinařství Réva Rakvice

  Vinařství Réva Rakvice

  Réva Rakvice s.r.o. je vinařská společnost založena v roce 1995, která sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice. Hospodaříme na vinicích vinařských obcí Rakvice a Hustopeče o rozloze 120 ha. Ve výsadbách jsou zastoupeny převážně tradiční moravské odrůdy, které splňují předpoklad kvalitního vyzrávání hroznů pro výrobu výjimečných přívlastkových vín. Réva Rakvice mimo jiné patří mezi přední výrobce ledového vína v České republice, která jsou oceňovaná na prestižních přehlídkách doma i v zahraničí. Kvalita produkce v objemu kolem 700 000 lahví ročně je umožněna používáním moderních technologií při obdělávání vinic v systému BIO a integrované produkce. V roce 2013 jsme vybudovali moštárnu, kde zpracováváme hrozny a ovoce z jižní Moravy, které dodáváme na trh pod názvem „Tekuté ovoce“ jako 100% čisté ovocné mošty s uchovaným obsahem vitamínů a minerálů.