Kde koupit nejlepší pálavská vína?

Gratulujeme. Vaše pátrání po nejlepších lahvích pálavského vína je u konce. Na e-shopu Srdce Pálavy objevíte to nejlepší, co jihomoravští vinaři nabízí. Troufáme si to tvrdit hned z několika důvodů, které jsme dali dohromady na následujících řádcích. Proč už nebudete chtít nakupovat vína jinde než u nás?

Úzký, ale pečlivý výběr

Stává se vám, že stojíte před plným regálem vín v supermarketu a nevíte, které vybrat? Toho se na e-shopu Srdce Pálavy bát nemusíte. Proč? Zaprvé – najdete u nás jen vína, která v běžném mini-hyper-super-marketu neseženete. Zadruhé – vína vybíráme pečlivě a v naší filozofií stavíme kvalitu nad kvantitu.

Známe naše vinaře

Nejsme lidé z paneláku, kteří jednoho dne vyrazili na Pálavu lovit kvalitní vína. S jižní Moravou nás pojí rodinná historie a její atmosféru objevujeme už od útlého věku. Se všemi vinaři, jejichž vína vám nabízíme, se známe osobně. To, že svou práci dělají s láskou, poznáte už při první ochutnávce jejich lahví.

Máme sklípek (a můžete ho vidět)

Dalším bodem plynule navážeme. Protože jsme na Pálavě jako doma, otevřeli jsme si v jejím srdci vlastní vinný sklípek. Nachází se v malebné vesnici Pavlov a znát jej můžete pod názvem Vinum Via. Zamilovali jste si naše vína? Přijeďte je ochutnat přímo sem, do centra dění. Těšíme se na vás.

Zásilka od nás je zážitek

Děsí nás představa poškozené zásilky, proto až neuroticky klademe důraz na perfektní balení. Využíváme extra pevné krabice a speciální dopravu na vína. Díky tomu se 99,9 % našich zásilek doručí bez poškození. A protože sami nemáme rádi dlouhé čekání, třešničkou na dortu je naše rychlá doprava.

Máme vás rádi jako víno

Vážíme si každého zákazníka pro nás není jen prázdná fráze a rádi vám to dokážeme. Kdykoliv se na nás můžete obrátit s dotazem nebo prosbou o doporučení láhve a v potaz bereme každou zpětnou vazbu. Budete-li chtít, sem tam se s vámi podělíme o nejnovější info – čekejte novinky z e-shopu i degustační akce.

Zaujaly vás naše přednosti?

A to jste ještě neviděli naši nabídku – je libo bílé nebo červené?